Tomasz Michalewski – pierwsze zdjęcia wykonał aparatem Smiena 8 M w wieku 8 lat, kolejne puszką po kawie, kiedy to w szkole średniej zbudował camere obscure… i tak się wszystko zaczęło. Swoją pasję rozwijał na studiach na Akadami Sztuk Pięknych w Poznaniu o kierunku „fotografia i realizacja obrazu telewizyjnego”. Pracował w Opolskiej Gazecie i Gazecie Wyborczej. Pokazywał swoje zdjęcia na kilkunastu wystawach indywidualnych, oraz zbiorowych w całej Polsce. Prowadzi studio fotograficzne, w którym realizuje wszelkie zwariowane pomysły filmowe i fotograficzne.

Anna Michalewska – fotograf z obcasem. Zaczynała 15 lat temu w łazience w ciemni fotograficznej na powiększalnikach taty wywołując czarno-białe zdjęcia. Fotografuje z pasja i zaangażowaniem, jest świetnym obserwatorem otaczającego ją świata. Nikt nie potrafi tak nawiązać kontaktu z Panna Młodą jak Ania. Wsłuchuje się w potrzeby kobiet i świetnie spełnia ich zachcianki. W czasie swojej pracy jest tam, gdzie być powinna, nic nie umknie jej uwadze.

Rafał Mielnik – od 25 lat zajmuje się tworzeniem obrazu. Przez 16 lat pracował w opolskim oddziale Gazety Wyborczej, dzięki czemu jego fotografia ma charakter reportażowy. Doświadczenie w pracy fotoreportera spowodowała, że w swojej pracy jest niemalże niezauważalny, co jest najlepszą cechą fotografa. Jego zdjęcia ukazują się w największych tygodnikach i miesięcznikach w Polsce, takich jak: Rzeczpospolita, Polityka, Wprost, Newsweek, Gazeta Wyborcza, Przekrój, Tygodnik Powszechny, Przegląd Sportowy, Super Express, Fakt, Viva, Didaskalia, … Jest autorem strony podróżniczej www.dowietnamu.pl